Reima PLZEŇ - dětské oblečení

Dětské oblečení REIMAReima to je Finský specialista na dětské funkční oblečení a obuv do každého počasí. Potřebám dětí skutečně rozumí. Dětské oblečení vyrábí již od roku 1944. Děti musí mít možnost si hrát venku za jakéhokoliv počasí a Reima na to myslí. Byla průkopníkem použití funkčních membrán u dětského oblečení.

Známá je svojí řadou membrán Reimatec, které jsou nepromokavé, dýchají a přitom mají povrchovou odolnost uzpůsobenou pro ty nejdivočejší hrátky dětí v přírodě.

Finové dobře vědí, co jsou rozmary počasí. Vědí, co to znamená, když prší nebo je zima. 

Reima nabízí kvalitní dětské oblečení, se kterým neřešíte, zda je venku metr sněhu, prší, je bláto, nebo dvacet stupňů pod nulou. Dovolí dětem si hrát v každém počasí a maminkám garantuje, že děti zůstanou v suchu a v teple. Na českém trhu je možné produkty Reima zakoupit od roku 2009 a od Března 2011 také v našem kamenném obchodě nebo prostřednictvím našeho e-shopu v kategorii dětské oblečení Reima.

Reima zodpovídá za kvalitu materiálů a norem při výrobě dětského oblečení

  • plnění nejpřísnější kvalitativní požadavky
  • intenzivní výzkum a vývoj zajišťuje vysokou kvalitu materiálů
  • výborná odolnost oděvů, jež jsou „ušité na míru“ severským podmínkám
  • důsledné laboratorní testy produktů jsou prováděny u veškerého oblečení Reima
  • zapojuje nejpoctivější a nejdůvěryhodnější testovací team: děti

REIMATEC

 

PLAY LAYERS

Funkční membrána vyvinutá firmou Reima speciálně pro dětské oblečení a obuv. Dýchá a přitom nepropustí vodu. Zároveň je odolná proti oděru a do každého počasí.

 

Více o membráně REIMATEC

 

Oblekání dětí může být zábavou. Tři funkční vrstvy oblečení pro děti. Dětské termoprádlo, vepínatelná fleecová bunda a svrchní funkční vrstva chránící před nepřízní počasí.

 

Více o snadném oblékání PLAY LAYERS

     

Dětská obuv Reima

 

Nové produktové řady Reima

Stejně jako u dětského oblečení se finská společnost Reima zaměřuje i u obuvi na maximální funkčnost a ergonomii boty. Obuv je maximálně odolná a zároveň lehká.

 

Více informací o dětské obuvi Reima

 

Finská společnost Reima zjednodušila rozdělení svých produktů. Nyní je mnohem jednodušší najít správny produkt pro speficiké potřeby každého zákazníka.

 

Více informací o produktových řadách Reima

     
Oblečení Reima

Akce / Novinky

Nová kolekce kabelek Guess

25.03.2015

V našem eshopu jsme pro vás připravili nové moderní, originální a nadčasové kabelky od přední americké značky Guess. Námi nabízené kabelky jsou svým vzhledem elegantní a trendové a díky použitým materiálům jsou velice kvalitní. Doplňte váš outfit...

více

O značce GUESS

13.11.2014

Značka GUESS byla založena čtyřmi bratry Marcianovými. Tito bratři jsou původem z Maroka, ale žili ve Francii a v sedmdesátých letech se přestěhovali do Ameriky s cílem uskutečnit svůj americký sen. Právě zde, v Kalifornii, založili v roce 1981 značku GUESS.

více

Připravujeme nový web i produkty

01.07.2014

Připravujeme pro Vás nový web. Naší nabídku produktů značek ONeill, Oxbow a Reima nově rozšíříme o odevní společnost Guess, Victoria's Secret a Abercrombie & Fitch. Můžete se těšit na úplně nový a moderní vzhled stránek, přehlednější dělení jednotlivých produktů a zajímavé akce.

více

Nová kolekce plavek Oxbow pro léto 2014

12.06.2014

Letošní sezóna opět přináší originální plavky oblíbené značky Oxbow. U dámských plavek se vždy sází na sexy střih. Letos je tomu však dvojnásob. Dámské plavky jsou navrženy tak, aby bylo tělo ještě více přitažlivé než kdy předtím. Podívejte se na následující ukázku nebo hledejte dámské plavky Oxbow v našem obchodě.

více

»archiv novinek

Volejte:

+420 774 440 219

© Všechna práva vyhrazena kevinfashion.cz - značkové oblečení Plzeň

Realizace webových stránek a e-shopů