OXBOW PLZEŇ - pánské, dámské a dětské oblečení

Oxbow je francouzský lídr na trhu sportovního a módního oblečení pro volný čas, ztělesňuje proslulý způsob uvažování, který má kořeny v jeho historii. Od založení v roce 1985 dvěma francouzskými nadšenci pro sport, přírodu a módu si firma zakládá na stěžejních hodnotách, které jsou pilíři její legendy: kvalita, svoboda, autentičnost, kreativita a komunita.

Už svými prvky, výrazně neokoukanými kolekcemi, se značka odvážila přinést nápadité střihy, barvy a potisky a vytvořila originální, avantgardní styl.

Vytvořila skutečnou revoluci, v níž móda vždy sloužila sportu. Návrháři Oxbow kladou na technické vlastnosti a pohodlí velký důraz. Produkty, vyzkoušené v nejextrémnějších podmínkách týmem mezinárodních jezdců včetně osobností jako je Laird Hamilton, splňují požadavky nejnáročnějších uživatelů.

Kvalitní oblečení pro celou rodinu si můžete přijít vybrat do naší prodejny v Plzni nebo si letní i pánské zimní oblečení Oxbow a letní i dámské zimní oblečení Oxbow můžete vybrat přímo v našem eshopu.

Oxbow Winter 

Nejen historie je důležitou součástí této značky. Oxbow pod sebou zastřešuje několik desítek významných adrenalinových nadšenců ve sportech jako je surfing, windsurfing, kiting, wakeboarding, motocross, snowboard, lyžování. Jména jako Laird Hamilton. Jean-Michela Bayle nebo český jezdec Lukáš Vogeltanz tvoří samotnou značku Oxbow.

Oblečení Oxbow je speciálně vyvinuto pro každodenní potřeby aktivních sportovců, ale hodí se i pro pouhé nadšence do adrenalinových sportů, kterým se tento životní styl líbí.

Lukáš Vogeltanz

Akce / Novinky

Nová kolekce kabelek Guess

25.03.2015

V našem eshopu jsme pro vás připravili nové moderní, originální a nadčasové kabelky od přední americké značky Guess. Námi nabízené kabelky jsou svým vzhledem elegantní a trendové a díky použitým materiálům jsou velice kvalitní. Doplňte váš outfit...

více

O značce GUESS

13.11.2014

Značka GUESS byla založena čtyřmi bratry Marcianovými. Tito bratři jsou původem z Maroka, ale žili ve Francii a v sedmdesátých letech se přestěhovali do Ameriky s cílem uskutečnit svůj americký sen. Právě zde, v Kalifornii, založili v roce 1981 značku GUESS.

více

Připravujeme nový web i produkty

01.07.2014

Připravujeme pro Vás nový web. Naší nabídku produktů značek ONeill, Oxbow a Reima nově rozšíříme o odevní společnost Guess, Victoria's Secret a Abercrombie & Fitch. Můžete se těšit na úplně nový a moderní vzhled stránek, přehlednější dělení jednotlivých produktů a zajímavé akce.

více

Nová kolekce plavek Oxbow pro léto 2014

12.06.2014

Letošní sezóna opět přináší originální plavky oblíbené značky Oxbow. U dámských plavek se vždy sází na sexy střih. Letos je tomu však dvojnásob. Dámské plavky jsou navrženy tak, aby bylo tělo ještě více přitažlivé než kdy předtím. Podívejte se na následující ukázku nebo hledejte dámské plavky Oxbow v našem obchodě.

více

»archiv novinek

Volejte:

+420 774 440 219

© Všechna práva vyhrazena kevinfashion.cz - značkové oblečení Plzeň

Realizace webových stránek a e-shopů