O´Neill PLZEŇ - dámské, pánské a dětské oblečení

Značka O´Neill vznikla v roce 1952 v Severní Kalifornii v USA ve městě Santa Cruz. Založil ji vášnivý surfař a inovátor Jack O'Neill, který ze své garáže udělal první surf obchod, aniž by tušil, že pokládá základy jedné z největších surf značek na světě. 

Ve chvíli, kdy Jack O´Neill přišel na nápad použít neopren jako materiál pro oblečení pro surfing, netušil že tím začíná psát historii firmy, která se během padesáti let stala jedním z nejvýznamnějších producentů nejen neoprénů, ale především oblečení pro volný čas, a to jak letního i zimního.

Značka O'Neill je dnes stále předním výrobcem vybavení z kvalitních materiálů pro surfing a snowboarding, kterou doplnila o širokou nabídkou oblečení a doplňků, které se hodí pro profesionální sportovce i do městského života a každého z nás.

V našem eshopu a kamenné prodejně si vyberou oblečení od této značky opravdu všichni. Standardně máme skladem letní i zimní pánské oblečení ONeill, letní i zimní dámské oblečení ONeill a nově naleznete v našem eshopu také dětské oblečení této značky.

O'Neill není pouze oblečení, O'Neill je unikátní životní styl!

O'NEILL surf team

O'Neill má ve svém surf teamu sportovců takové legendy jako byly a jsou např. Rochelle Ballard, Trent Muro, Cory Polez, Melanie Bartles a další. O'Neill je jednou z těch značek, která položila první základní kameny surfingové kultury po celém světě.

Do současného teamu O'Neill patří surfaři Jordy Smith, už výše zmíněný Cory Lopez, Timmy Reyes a Mark Mathews. Za snowboarding Seb Toots nebo Jeremy Jones. Ani ženskému sportu se O'Neill nevyhýbá a pod svá křídla dostal ty nejlepší surfařky z celého světa, namátkou Alize Arnaud a Kiana Fores.

Surf Team

O'NEILL Women's Spring/Summer 2014 Collection

Akce / Novinky

Nová kolekce kabelek Guess

25.03.2015

V našem eshopu jsme pro vás připravili nové moderní, originální a nadčasové kabelky od přední americké značky Guess. Námi nabízené kabelky jsou svým vzhledem elegantní a trendové a díky použitým materiálům jsou velice kvalitní. Doplňte váš outfit...

více

O značce GUESS

13.11.2014

Značka GUESS byla založena čtyřmi bratry Marcianovými. Tito bratři jsou původem z Maroka, ale žili ve Francii a v sedmdesátých letech se přestěhovali do Ameriky s cílem uskutečnit svůj americký sen. Právě zde, v Kalifornii, založili v roce 1981 značku GUESS.

více

Připravujeme nový web i produkty

01.07.2014

Připravujeme pro Vás nový web. Naší nabídku produktů značek ONeill, Oxbow a Reima nově rozšíříme o odevní společnost Guess, Victoria's Secret a Abercrombie & Fitch. Můžete se těšit na úplně nový a moderní vzhled stránek, přehlednější dělení jednotlivých produktů a zajímavé akce.

více

Nová kolekce plavek Oxbow pro léto 2014

12.06.2014

Letošní sezóna opět přináší originální plavky oblíbené značky Oxbow. U dámských plavek se vždy sází na sexy střih. Letos je tomu však dvojnásob. Dámské plavky jsou navrženy tak, aby bylo tělo ještě více přitažlivé než kdy předtím. Podívejte se na následující ukázku nebo hledejte dámské plavky Oxbow v našem obchodě.

více

»archiv novinek

Volejte:

+420 774 440 219

© Všechna práva vyhrazena kevinfashion.cz - značkové oblečení Plzeň

Realizace webových stránek a e-shopů