O značce GUESS

13.11.2014

Značka GUESS byla založena čtyřmi bratry Marcianovými. Tito bratři jsou původem z Maroka, ale žili ve Francii a v sedmdesátých letech se přestěhovali do Ameriky s cílem uskutečnit svůj americký sen. Právě zde, v Kalifornii, založili v roce 1981 značku GUESS. Tato módní značka dokonale spojuje francouzský šarm a eleganci s nespoutaným americkým západem. První velký úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, obrovským hitem se staly jejich džíny nazvané „Marilyn“. Obchodní domy však nechtěly tyto džíny nabízet, až obchodní řetězec Bloomingdale´s se s bratry dohodl a džíny byly během několika hodin vyprodány.

Úspěch v druhé polovině 80. let

V roce 1982 začal GUESS svou reklamní kampaň, nejznámější jsou jejich černobílé fotografie, které se objevily v roce 1985 a získaly několik ocenění Clio Awards (ceny pro reklamu). Kromě cen však získali také mnoho zákazníků toužících po oblečení této značky, které symbolizuje kvalitu a originalitu. Tvářemi značky GUESS byly například Eva Herzigová či Claudia Schiffer. Značka GUESS se stala symbolem mladého, dobrodružného a sexy životního stylu. Během několika let se sortiment této značky začal značně rozšiřovat, přeste patří k tomu nejprodávanějšímu především džíny a trička GUESS.

Co vše dnes GUESS nabízí?

Kromě oblečení začali nabízet kabelky Guess, šperky, hodinky, ale také parfémy či obuv. V rámci značky GUESS vzniklo několik konceptů, jako například Guess by Marciano či G by GUESS. Dnes můžeme nakupovat sortiment značky GUESS v 80 zemích světa. Také v Česku můžeme tyto obchody najít. V současné době můžeme nakupovat sortiment této značky, stejně jako kdybychom byli ve Francii či v Americe.

O značce GUESS

»zpět do archivu novinek

Akce / Novinky

Nová kolekce kabelek Guess

25.03.2015

V našem eshopu jsme pro vás připravili nové moderní, originální a nadčasové kabelky od přední americké značky Guess. Námi nabízené kabelky jsou svým vzhledem elegantní a trendové a díky použitým materiálům jsou velice kvalitní. Doplňte váš outfit...

více

O značce GUESS

13.11.2014

Značka GUESS byla založena čtyřmi bratry Marcianovými. Tito bratři jsou původem z Maroka, ale žili ve Francii a v sedmdesátých letech se přestěhovali do Ameriky s cílem uskutečnit svůj americký sen. Právě zde, v Kalifornii, založili v roce 1981 značku GUESS.

Připravujeme nový web i produkty

01.07.2014

Připravujeme pro Vás nový web. Naší nabídku produktů značek ONeill, Oxbow a Reima nově rozšíříme o odevní společnost Guess, Victoria's Secret a Abercrombie & Fitch. Můžete se těšit na úplně nový a moderní vzhled stránek, přehlednější dělení jednotlivých produktů a zajímavé akce.

více

Nová kolekce plavek Oxbow pro léto 2014

12.06.2014

Letošní sezóna opět přináší originální plavky oblíbené značky Oxbow. U dámských plavek se vždy sází na sexy střih. Letos je tomu však dvojnásob. Dámské plavky jsou navrženy tak, aby bylo tělo ještě více přitažlivé než kdy předtím. Podívejte se na následující ukázku nebo hledejte dámské plavky Oxbow v našem obchodě.

více

»archiv novinek

Volejte:

+420 774 440 219

© Všechna práva vyhrazena kevinfashion.cz - značkové oblečení Plzeň

Realizace webových stránek a e-shopů